מי אנחנו

לידתה של חנות הגמל המעופף היא בהשראת האתר והקהילה של Q-Israel, הפעילים כבר יותר מארבע שנים ובמסגרתם פורסמו יותר מ-1200 מאמרים ועשרות סרטים. בקהילה אלפי עוקבים ו-Q-Israel  ממשיכה לספק מידע מעניין, אמין ואיכותי על בסיס יומי. הקהילה היא המקום בו ניתן להרחיב את התודעה דרך הפצת וצריכת ידע, ללא אג'נדה, אלא רצון לפתח את היכולת לחקור, ללמוד ולאפשר לכל אחד לבנות את הסיפור בעצמו. 

בתחילת הפרויקט הוחלט שלא ישולבו פרסומות באתר על מנת שיוכל להישאר נקי מהפרעות ומאינטרסים מסחריים ואף נדחו מספר הצעות כאלה. אך מכיוון שהפעילות הזו דורשת משאבים הוחלט להקים את חנות הגמל המעופף על מנת שיהיה ערוץ שיוכל לעזור במימון המשך פעילות האתר והקהילה. החנות פועלת באופן נפרד מהאתר ולא תשולב בו, מעבר לקישור והפנייה, וזאת בכדי שהיא לא תפריע לפעילות השוטפת ותשאיר את האתר נקי ממסחר.

 

חנות הגמל המעופף מציעה פריטים הקשורים קשר הדוק לנושאים בהם עוסקת הקהילה, מאמנות ויצירה דרך שרפים, שמנים, קטורות, מינרלים ועשבי מרפא ועד לספרים, כלים ועזרים למסעות ולמחקר. הפריטים היחודיים נבחרים בקפידה מספקים מכל רחבי העולם וישלחו ע"פ הזמנה ישירות אל מפתן ביתכם. חנות הגמל המעופף היא האחראית לפריטים והיא מספקת את שירות הלקוחות ומנהלת את המשלוחים וההחזרות ע"פ המפורט בדפים הרלוונטיים.

 

אנו פתוחים להצעות ולרעיונות לפריטים נוספים שהייתם רוצים לראות בחנות, כאלה שנוכל לאתר עבורכם, באיכות ובמחיר הטוב ביותר, דרך ספקים שאנו כבר עובדים איתם או ספקים חדשים שנאתר, אז אל תהססו לכתוב לנו. זכרו שכל רכישה שלכם בחנות הגמל המעופף עוזרת לאתר ולקהילה להמשיך לחקור, לגלות, לצרוך ולהפיץ ידע. 

ולסיום - החזון:

לקיים מרחב קהילתי בו הקהילה חוקרת, שואלת ומאתגרת את המחשבה וביחד מרחיבה את התודעה האישית וכך גם את התודעה הקולקטיבית וכך מגיעה להבנות ותובנות חדשות לגבי הקיום שלנו ומשמעותו.

החנות היא ערוץ שמיועד לעזור בהגשמת החזון ובעתיד הקרוב אף נצא מהעולם הדיגיטלי גם אל העולם הפיזי ונקיים מפגשים וסימפוזיונים שבסיכומו של דבר יביאו להקמת מרכז Q-Israel .

 

תודה שבאתם!

הגמל המעופף