במהלך השנים נחשפו עדויות מדהימות, המערערות על תפיסות מבוססות לגבי מקורות כדור הארץ והחיים עליו ומצביעות על קיומו של גזע עליון של ישויות שאכלסו פעם את עולמנו. תוצר של שלושים שנות מחקר אינטנסיבי, כוכב הלכת ה-12 הוא הספר הראשון בסדרת דברי כדור הארץ הנבואיים של זכריה סיטשין - קובץ עבודות מהפכני המציע הוכחה תיעודית שאין עליה עוררין לאבות האנושות שהם מחוץ לכדור הארץ. נוסעים מהכוכבים, הם הגיעו לפני עידנים, ושתלו את הזרע הגנטי שבסופו של דבר יפרח למין מדהים... הנקרא אדם.

הכוכב ה-12 - זכריה סיטשין

לקנייה באמזון

משנתו של דון חואן  הוא ספרו הראשון של הסופר והאנתרופולוג קרלוס קסטנדה, מתוך סדרה של 12 ספרים הנסובים סביב מפגשיו, בהיותו סטודנט לאנתרופולוגיה, עם מכשף אינדיאני-מקסיקני בשם דון חואן. קסטנדה נהפך לחניכו של דון חואן ומתוודע אל דרך חיים ומחשבה שונה מהגישה המערבית המקובלת. הספר מתאר את תחילת מסעו של קסטנדה אל "אינסוף הים האפל של המודעות". מטרת הלימוד היא להפוך את הלומד ללוחם ואיש דעת. 

-

משנתו של דון חואן - קרלוס קסטנדה

לקנייה באמזון

רב המכר של גרהם הנקוק, "טביעות האצבעות של האלים" הוא עדיין מחקר מדהים, שנוי במחלוקת, של מסתורי העבר שלנו והראיות לציוויליזציה האבודה של כדור הארץ. עשרים שנה לאחר מכן, הנקוק חוזר עם ספר עמוס בראיות חדשות, מדעיות וארכיאולוגיות, שרק לאחרונה התגלו... העדויות שנחשפו בספר זה מראות מעבר לכל ספק סביר שציוויליזציה מתקדמת ששגשגה בתקופת הקרח נהרסה בקטקליזם העולמי בין 12,800 ל-11,600 שנים לאחור.

-

הקוסמים של האלים - גרהאם הנקוק

לקנייה באמזון

פוגה מטפורית על מוחות ומכונות ברוחו של לואיס קרול, ספרו של דאגלס הופשטטר עוסק ישירות בטבען של "מפות" או קישורים בין מערכות פורמליות. עם זאת, לפי הופשטטר, המערכת הפורמלית העומדת בבסיס כל פעילות נפשית מתעלה על המערכת התומכת בה. אם חיים יכולים לצמוח מתוך המצע הכימי הפורמלי של התא, אם התודעה יכולה לצאת מתוך מערכת פורמלית של נוירונים, אז כך גם מחשבים ישיגו אינטליגנציה אנושית. גדל, אשר, באך הוא מחקר נפלא של רעיונות מרתקים בלב מדע הקוגניציה: משמעות, צמצום, רקורסיה ועוד הרבה יותר.

גדל, אשר, באך - דאגלס הופשטטר

לקנייה באמזון

ריצ'רד פ. פיינמן, חתן פרס נובל לפיזיקה, שגשג בהרפתקאות שערורייתיות. בעבודה התוססת הזו ש"יכולה לנפץ את הסטריאוטיפ של המדען הכבד", מספר פיינמן על חוויותיו בהחלפת רעיונות על פיזיקה גרעינית עם איינשטיין ובפיצוח הכספות הבלתי ניתנות לפיצוח השומרות על הסודות הגרעיניים העמוקים ביותר - ועוד הרבה יותר נושאים מרימי גבות. בסיפוריו, חייו של פיינמן זוהרים במלוא תפארתם האקסצנטרית - תערובת בוערת של אינטליגנציה גבוהה, סקרנות בלתי מוגבלת וחוצפה משתוללת.
-

"בוודאי שאתה מתבדח, מר פיינמן!" - ריצ'רד פיינמן

לקנייה באמזון

בריאן גרין, אחד מתאורטיקני המיתרים המובילים בעולם, מקלף שכבות של מסתורין כדי לחשוף יקום המורכב מאחד עשר ממדים, שבו מרקם החלל נקרע ומתקן את עצמו, וכל החומר - מהקווארקים הקטנים ביותר ועד לסופרנובות הכי ענקיות - נוצר על ידי תנודות של לולאות מיקרוסקופיות זעירות של אנרגיה. היקום האלגנטי הופך כמה מהמושגים המורכבים ביותר שאי פעם נתקלתם בהם לנגישים ומשעשעים, ומקרב אותנו יותר מתמיד להבנה כיצד פועל היקום.
-

היקום האלגנטי - בריאן גרין

לקנייה באמזון

אנשים עם גולגולות מוארכות נמצאו בחלקים רבים של העולם במהלך אלפי שנים. באופן כללי אלו היו האליטות של חברה ועיוות גולגולת בוצע בילודים על מנת לגרום להם להיראות מובחנים מהאוכלוסייה הכללית. בפרו ובבוליביה היו חברות רבות עם ראשים מוארכים, כולל משפחת האינקה המלכותית. הידועים שבהם הם בוודאי של תרבות פארקאס של חוף פרו שהתקיימה בערך משנת 700 לפנה"ס ועד בערך 100 לספירה. ישנן אינדיקציות רפואיות ברורות לכך שהפארקאס נולדו במקור עם ראשים מוארכים, ולאחר דורות של רבייה עם בני אדם נורמליים החלו לבצע עיוות גולגולת בילדיהם האצילים. בדיקות דנ"א אחרונות של הפראקאס המוקדמים מצביעות על כך שמקורם לא בפרו וכי הם למעשה לא היו הומו סאפיינס סאפיינס.

הגולגולות מוארכות של פרו ובוליביה - בריאן פורסטר

לקנייה באמזון

מהפירמידות בצפון ועד למקדשים בדרום, אומנים עתיקים השאירו את חותמם בכל רחבי מצרים, סימנים ייחודיים החושפים אומנות שהיינו מתקשים לשכפל היום. כריסטופר דאן מציג את התוצאות של יותר מ-30 שנות מחקר ותשעה מסעות שטח למצרים, ומציג ניתוח מדהים אבן אחר אבן של מונומנטים מצריים, כולל פסלו של רעמסס השני בלוקסור והכתרים שמונחים לרגליו. המומחיות ההנדסית המודרנית שלו מספקת מבט ייחודי על הטכנולוגיה המתוחכמת ששימשה ליצירת המונומנטים המפורסמים הללו בתקופה הפרהיסטורית.


-

טכנולוגיות אבודות של מצרים העתיקה - כריסטופר דאן

לקנייה באמזון

בשנת 1993, מהנדס הרובוטיקה הגרמני רודולף גייטנברינק גילה דלת אטומה בתוך הפירמידה הגדולה של גיזה - דלת שנותרה סגורה במשך 4,500 שנה. עם התגלית הזו, רוברט באובל – שבילה את העשור שלפני התגלית בחקר הפירמידות – ואדריאן גילברט השתמשו בנתונים אסטרונומיים כדי לגלות שיותר מסתם קברים, הפירמידות נוצרו כדי לשמש שער לכוכבים; תוך כדי כך, הם חשפו את מה שהם מאמינים שהוא המפתח לתוכנית ששלטה בבניית הפירמידות הגדולות: קבוצת הכוכבים אוריון.-

תעלומת אוריון - רוברט באובל ואדריאן גילברט

לקנייה באמזון

פרסום "תעלומת סיריוס" בשנת 1976 עורר את העולם לדבר על מקור חוצני לציוויליזציה האנושית והניע מסע רדיפה של 15 שנים נגד רוברט טמפל על ידי ה- KGB ,CIA, נאס"א וסוכנויות ממשלתיות אחרות. אולם ללא חשש, טמפל חוזר, עם 140 עמודים של ראיות מדעיות חדשות שהופכות את ההשערה שלו למשכנעת מתמיד. מחברים רבים העלו השערות בנושא מגע חוצני, אך מעולם לא הוצגו עדויות כה מפורטות. טמפל מיישם את הידע המעמיק שלו בהיסטוריה עתיקה, מיתולוגיה, פיזיקה, תורת הכאוס ויוונית, לבחינה מדוקדקת של המידות של הפירמידה הגדולה של גיזה, שנבנתה כדי ליישר קו ישיר עם הכוכב סיריוס. הוא מסיק שהציוויליזציה החוצנית של סיריוס והציוויליזציה שלנו הם חלק מאותה מערכת הרמונית, ונועדו לתפקד ולהדהד יחד. הממצאים שלו מצדיקים הערכה עמוקה מחדש של תפקידנו ביקום.

תעלומת סיריוס - רוברט טמפל

לקנייה באמזון

המקורות וההיסטוריה של התודעה מסתמכים על מגוון רחב של מיתולוגיה עולמית כדי להראות כיצד תודעה אינדיבידואלית עוברת את אותם שלבי התפתחות ארכיטיפיים כמו התודעה האנושית בכללותה. אריך נוימן היה אחד מתלמידיו היצירתיים ביותר של יונג ועוסק בעל שם בפסיכולוגיה אנליטית בזכות עצמו. בספר רב ההשפעה הזה מראה נוימן כיצד השלבים מתחילים ומסתיימים בסמל האורובורו, הנחש האוכל את זנבו. שלבי הביניים מוקרנים במיתוסים האוניברסליים של בריאת העולם, האם הגדולה, הפרדת הורי האנושות, הולדת הגיבור, הריגת הדרקון, הצלת השבוי וההתמרה והאלהה של הגיבור. לאורך הרצף, הגיבור הוא תודעת האגו המתפתחת.


-

המקורות וההיסטוריה של התודעה - אריך נוימן 

לקנייה באמזון

כעת במהדורה יפהפייה ליום השנה ה-50 עם הקדמה ואחרית דברים חדשה מאת המחבר, זוהי הקלאסיקה פורצת הדרך שהציגה את התיאוריה לפיה כדור הארץ הקדום יצר קשר עם חייזרים. מרכבות האלים, שהוכרה מיד כיצירה בעלת חשיבות מונומנטלית, מתקיימת כהוכחה לכך שכדור הארץ נפקד שוב ושוב על ידי חייזרים מתקדמים מעולמות אחרים. כאן, אריך פון דניקן בוחן חורבות עתיקות, ערים אבודות, נמלי חלל ושלל עובדות מדעיות מוצקות המצביעות על התערבות חוצנית בהיסטוריה האנושית. עם זאת, המדהימה מכולן היא התיאוריה של פון דניקן לפיה אנחנו צאצאיהם של החלוצים הגלקטים הללו - והוא חושף את התגליות הארכיאולוגיות המוכיחות זאת...


-

מרכבות האלים - אריך פון דניקן 

לקנייה באמזון

מרי בירד מספרת את ההיסטוריה של רומא "בתשוקה וללא ז'רגון טכני" ומדגימה כיצד "כפר מעט עלוב מתקופת הברזל" קם והפך ל"הגמון הבלתי מעורער של הים התיכון". זכה לשבח על ידי המבקרים כמי שמחייה את "הטאטוא הגדול והפרטים האינטימיים שמביאים את העבר הרחוק לחיים בצורה חיה" באופן שגורם ל"שיערך להזדקר" ומשתרע על פני כמעט אלף שנות היסטוריה, העבודה הזו "אינפורמטיבית מאד, קריאה מאד" בוחנת לא רק איך אנחנו חושבים על רומא העתיקה, אלא מאתגרת את נקודות המבט ההיסטוריה הנוחה שהיתה קיימת במשך מאות שנים. עם תשומת הלב הניואנסית שלה למעמד, למאבקים דמוקרטיים ולחיים של קבוצות שלמות של אנשים שהושמטו מהנרטיב ההיסטורי במשך מאות שנים, SPQR יעצב את השקפתנו על ההיסטוריה הרומית בעשורים הבאים.

SPQR - מרי בירד

לקנייה באמזון

הם באו לפני קולומבוס חושף תיעוד משכנע, דרמטי ומפורט להפליא של הנוכחות והמורשת של אפריקאים באמריקה העתיקה. בחינה של ניווט ובניית ספינות; אנלוגיות תרבותיות בין אינדיאנים לאפריקאים; הובלת צמחים, בעלי חיים וטקסטיל בין היבשות; והיומנים, והדיווחים בעל פה של החוקרים עצמם, איוון ואן סרטימה בונה פירמידה של ראיות כדי לתמוך בטענתו לנוכחות אפריקאית בעולם החדש מאות שנים לפני קולומבוס. בספר אנו רואים בבירור את פניהם וטביעת היד הבלתי ניתנת לטעות של אפריקאים שחורים באמריקה הפרה-קולומביאנית, ואת השפעתם המוחצת על הציוויליזציות שבהן הם נתקלו.


-

הם באו לפני קולומבוס - איבן ואן סרטימה 

לקנייה באמזון

אנציקלופדיה מופתית קלאסית של מיתולוגיה עתיקה, טקסים, סמליות והתעלומות האפלות של הדורות. כמו שום ספר אחר של המאה העשרים, ספרו האגדי של מנלי פ. הול, התורות הסודיות של כל העידנים, הוא קודקס למסורות תורת הנסתר והאזוטריות העתיקות של העולם. תלמידים של חוכמה נסתרת, סמלים עתיקים ותרגולים קודרים שמים את המגנום אופוס של הול מעל כל שאר היצירות.


-

התורות הסודיות של כל העידנים - מנלי פ. הול 

לקנייה באמזון

 הצל שלנו הוא החלק המורכב מכל מה שאנו מסתירים מאחרים: הבושה שלנו, הפחדים והפצעים שלנו, אבל גם הרוח האלוהית שלנו, היופי המסנוור שלנו והכישרונות החבויים שלנו. הצל אינו רע - למעשה הוא מקור היצירתיות והכוח שלנו - אבל עד שנביא אותו לאור, הכוח הזה יישאר לא מנוצל וללא מיצוי הפוטנציאל שלנו. שימוש בתרגילים מעשיים שמקורם בחלום צלול ועבודת חלומות, בודהיזם טיבטי ומדיטציית מיינדפולנס, ספר זה בוחן כיצד: - להמיר את צד הצל האפל והמואר - לפגוש את הצל דרך החלומות - לפתח את היצירתיות - להמיר סיוטים באמצעות חלום צלול - לגלות את הפוטנציאל החבוי - להתיידד עם פחד וחרדה - להפחית מתח באמצעות תשומת לב לחלום ושינה.
-

לחלום דרך אפלה - צ'ארלי מורליי

לקנייה באמזון

"אם לא נוכל לשאת את התרגול שלנו לתוך השינה", כותב טנזין וואנגיאל רינפושה, "אם נאבד את עצמנו כל לילה, איזה סיכוי יש לנו להיות מודעים כשהמוות מגיע, הסתכלו על החוויה שלכם בחלומות כדי לדעת איך תסתדרו במוות. הסתכלו על חווית השינה שלכם כדי לגלות אם אתם באמת ערים או לא.


-

היוגה הטיבטית של חלום ושינה - טנזין וואנגיאל רינפושה

לקנייה באמזון

 זוהי מהדורה מתוקנת ומורחבת של הטקסט הקלאסי של ברברה וגרי קלאו משנת 2004. ההמשך הזה לקלאסיקה המחתרתית, רב המכר The Pleiadian Agenda, המתאר את התיאוריה שלהם לגבי תשעת הממדים של התודעה האנושית וכיצד תשעת הממדים הללו הפכו חיוניים להישרדותנו האבולוציונית. תוך שילוב המחקר והתובנה של הביולוג השבדי קרל קאלמן, הם מדגימים כיצד תגליות מדעיות עדכניות מאששות את התיאוריות שלהם. את קיומם של תשעת הממדים של התודעה האנושית ניתן להוכיח על ידי המדע. ההיבט השנוי ביותר במחלוקת בספר זה הוא חקר נבואות המאיה. בניגוד לדעה הרווחת, התגשמות הנבואות לא תגרום לאפוקליפסה, אלא תפתח עידן חדש ומורחב של התודעה האנושית.

האלכימיה של תשעת המימדים - ברברה וגרי קלאו 

לקנייה באמזון